Sort by: Date / Title / URL

URL.ORG
Results 1 - 6 of 6 for: lajmet e fundit
 1. Abc24.AL | Portali Informativ – Kuriozitete, Showbiz, Teknologji, Lifestyle, Lajmet e Fundit, Filma Shqiptare, Video Shqiptare, Lojra Online, Foto, Fjalor, Big Brother, Grande Fratello,Tv Live, Muzik Shqip,Sport.
  23-08-2012 by behar
  tags: , , , , , , , , ,  [+]
  1
 2. AlbNews eshte nje portal informacioni per te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. Lajmet jane te detajuara dhe ndiqen hap pas hapi nga stafi jone.
  01-04-2013 by albnews
  tags: , , , , , , , , ,  [+]
  1
 3. Ilir Deda flet në lajmi.net për takimin me Isa Mustafën. Thotë se Mustafa ka shtrembëruar atë që ndodhi në takime. Shpjegon se ishte nisur me idenë për ta krijuar një bllok opozitar, por u shit në opinion si aderim i tij në LDK.
  01-03-2014 by manbind
  tags: , , , , ,
  1
 4. Pjesëtarë të Policisë së Kosovës kanë bllokuar sot Rrugën “Nazim Gafurri” për rekonsturim të ngjarjes. Zëdhënësja e PK’së, Flora Ahmeti, thotë se rekonstruimi ka të bëjë me një rast të vrasjes.
  01-03-2014 by manbind
  tags: , , , , ,
  1
 5. Ylli i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj ka marr ftesë të luajë për Kosovën në ndeshjen miqësore kundër Haitit më 5 mars. Daily Star zbulon se mesfushori pritet të paraqitet për Kosovën.
  01-03-2014 by manbind
  tags: , , , , ,
  1
 6. Miratimi i kërkesës së Vladimir Putinit nga Parlamenti rus për t’i dhënë leje ushtrisë që të hyjë në territorin e Ukrainës ka futur këto dy vende pranë një konflikti të armatosur. Por sa janë të barabarta ushtritë e dy vendeve në një përplasje të mundshme
  01-03-2014 by manbind
  tags: , , , , ,
  1

First / Previous / Next / Last / Page 1 of 1