Sort by: Date / Title / URL

URL.ORG
Results 1 - 10 of 10 for: lajme shqip
 1. Lexoje.com eshte nje sistem per publikimin dhe organizimin e lajmeve, artikujve dhe informacioneve te tjera. Te gjithe artikujt ketu jane te postuar nga vete perdoruesit, dhe te vleresuar po nga ata.
  11-10-2011 by pwmx01
  tags: , ,
  1
 2. Pas lajmit të publikuar javës që kaloi në “Panorama plus” mbi ndarjen e Adrian Gaxhës nga Luana Vjollca, dalin në shesh shumë konkludime mbi atë se pse çifti i njohur nuk ka mundur të mbajë lidhjen e tyre të dashurisë në një mënyrë më stabël, pasi javës q
  31-12-2011 by loreen_01
  tags: , , , ,
  1
 3. Viktoria Bekham, bashkëshortja e yllit të futbollit anglez, Dejvid Beckham, ka ekspozuar “iPhonin” e saj vezullues e të larë të gjithin në ar, teksa ishte duke dalë nga makina e saj. Paparacët e kanë fikusra në celuloidin e tyre këtë moment, teksa e kanë
  01-01-2012 by lorena_v01
  tags: , ,
  1
 4. Viktoria Bekham, bashkëshortja e yllit të futbollit anglez, Dejvid Beckham, ka ekspozuar “iPhonin” e saj vezullues e të larë të gjithin në ar, teksa ishte duke dalë nga makina e saj. Paparacët e kanë fikusra në celuloidin e tyre këtë moment, teksa e kanë
  01-01-2012 by lorena_v01
  tags: , ,
  1
 5. Marc Anthony, babai i dy fëmijevë të Jennifer Lopez, refuzoi të xhironte një skenë për programin e përbashkët të talenteve latinë, pas një sherri të madh mbi të dashurin 24-vjeçar të këngëtares. Ish-bashkëshortët ishin të pranishëm në Puerto Riko në fund
  01-01-2012 by lorena_v01
  tags: , ,
  1
 6. Marc Anthony, babai i dy fëmijevë të Jennifer Lopez, refuzoi të xhironte një skenë për programin e përbashkët të talenteve latinë, pas një sherri të madh mbi të dashurin 24-vjeçar të këngëtares. Ish-bashkëshortët ishin të pranishëm në Puerto Riko në fund
  01-01-2012 by lorena_v01
  tags: , ,
  1
 7. Duke nisur nga veriu i Shqipërisë e duke përfunduar në rivierën shqiptare, ato që ndryshojnë më shumë përveç relievit, janë dhe çmimet. Të njohura për luhatje të mëdha, jugu i Shqipërisë njihet për shpenzimet e shumta dhe jetën e natës, ndërsa veriu për v
  08-01-2012 by armela_p01
  tags: , , ,
  1
 8. Duke nisur nga veriu i Shqipërisë e duke përfunduar në rivierën shqiptare, ato që ndryshojnë më shumë përveç relievit, janë dhe çmimet. Të njohura për luhatje të mëdha, jugu i Shqipërisë njihet për shpenzimet e shumta dhe jetën e natës, ndërsa veriu për v
  08-01-2012 by armela_p01
  tags: , , ,
  1
 9. Duke nisur nga veriu i Shqipërisë e duke përfunduar në rivierën shqiptare, ato që ndryshojnë më shumë përveç relievit, janë dhe çmimet. Të njohura për luhatje të mëdha, jugu i Shqipërisë njihet për shpenzimet e shumta dhe jetën e natës, ndërsa veriu për v
  08-01-2012 by armela_p01
  tags: , , ,
  1
 10. Turistët e huaj preferojnë çdo vit e më shumë të kalojnë pushimet në Shqipëri. Këtë e fakton edhe studimi i fundit i ODA-s, e cila raporton se gjatë vitit 2010, numri i vizitorëve të huaj ishte 2.3 milion, krahasuar me 1.8 milion që ishte një vit më parë,
  08-01-2012 by armela_p01
  tags: , ,
  1

First / Previous / Next / Last / Page 1 of 1